پترولیان اطلس به عنوان یک شرکت با کیفیت توسط نهادهای صدور گواهینامه بین المللی شناخته شده است حفظ بالاترین استانداردهای کیفیت کاتالیزور موفقیت ما است.

شرکت پترولیان اطلس در سال 1391 فعالیت خود را در زمینه ی بازرسی خطوط اولیه توسط توپک رانی هوشمند آغاز کرده با توجه به نیاز ضروری و در نظز گرفتن اصول ایمنی خطوط لوله شرکت های همکار خارجی و داخلی و متخصصان با تجربه شرکت اقدام به تاسیس این شرکت کردند و شروع به انجام پروژه , سرویس دادن و مشاوره دادن به شرکت های تولیدکننده و یا صاحب خط لوله کردند. یکی از سوابق درخشان پترولیان اطلس انجام پروژه توپک رانی برای شرکت پایانه های نفتی ایران (سهامی خاص) می باشد , که شامل توپک رانی زیر آب برای خطوط لوله با سایزهای مختلف انجام شده است

پترولیان اطلس

پترولیان اطلس به عنوان یک شرکت با کیفیت توسط نهادهای صدور گواهینامه بین المللی شناخته شده است حفظ بالاترین استانداردهای کیفیت کاتالیزور موفقیت ما است.

پترولیان اطلس سیستم مدیریت کیفیت طراحی شده برای اطمینان از بهبود مستمر کیفیت محصولات و خدمات ما را توسعه داده و اتخاذ کرد.سنگ بنای سیستم ما اصول "پروژه محور" و "مشتری محور" است. ما از یک رویکرد فردی برای هر مشتری اطمینان می‌دهیم و عملیات خود را طوری برنامه‌ریزی می‌کنیم که اطمینان حاصل کنیم که آنها کاملاً مطابق با نیازهای مشتری هستند. ما تجهیزات را برای هر پروژه به صورت جداگانه آماده می کنیم و راه حل های "استاندارد" را اعمال نمی کنیم. ما آموزش های آگاهی را به پرسنل خود ارائه می دهیم تا اطمینان حاصل شود که تمام مسائل خاص پروژه بدون توجه رها نمی شوند.ما پروژه های خود را با در نظر گرفتن دغدغه های فرهنگی، دولتی، حقوقی و غیره قبل از شروع کار مدیریت می کنیم. ما قصد داریم به زبان مشتریان خود صحبت کنیمتمرکز صنعت بر خطوط لوله غیرقابل استفاده در حال افزایش است. حتی با فناوری‌های پیشرفته، بسیاری از خطوط لوله به دلایل مختلف «غیرقابل استفاده» می‌مانند. چنین خطوط لوله ای برای مدت طولانی تمیز نشده یا هرگز تمیز نشده اند، انجام پیگینگ هوشمند را به چالش می کشد. خدمات خطوط لوله و مخازن پیشرفته درپترولیان اطلس پترولیان اطلس یک رویکرد طراحی برای خطوط غیرقابل تغییر و همکاری نزدیک با گروه های عملیاتی و نگهداری دارد. ما بسیاری از خطوط لوله "غیرقابل استفاده" را راه اندازی کرده ایم. کلید موفقیت در راه اندازی خطوط غیرقابل پیگینگ به دلیل برنامه ریزی قبلی اضافی است، مانند تدوین استراتژی بازرسی، در نظر گرفتن توسعه ابزار ویژه، و بررسی نیاز به آماده سازی خط لوله. پیش برنامه ریزی نه تنها دسترسی، بلکه فاصله زمانی مورد نیاز برای هر بازرسی و همچنین در نظر گرفتن پیکربندی ابزار ویژه را در نظر می گیرد. پترولیان اطلس با تجربه گسترده و متنوع خود آماده است تا چالش های بیشتری را انجام دهدخطوط لوله با قطرهای مختلف دیگر به عنوان خطوط غیرقابل استفاده در نظر گرفته نمی شوند. پترولیان اطلس برای مشتریان خود که دارای خطوط لوله چند قطری هستند، راه حل های سفارشی ارائه می دهد.